Loading

12 września 2018

Państwo T. – ciążowa sesja w Wałbrzychu


Sesje ciążowe są jednymi z najbardziej emocjonalnych i pełnych miłości momentów w fotografii. Ostatnio miałam przyjemność zrobić taką sesję w Parku Zdrojowym w Szczawnie Zdroju dla przyszłych rodziców z Wałbrzycha i Świdnicy.

Jakie wybrać miejsce na sesję ciążową ?

Słońce wychodziło zza drzew, a liście na drzewach robiły piękny złoty kolor, co dodawało romantyzmu do zdjęć. Para była bardzo spokojna i naturalna, co pozwoliło mi uchwycić ich miłość i emocje. Byli bardzo skupieni na sobie, co sprawiło, że zdjęcia były bardzo intymne i osobiste.

Park Zdrojowy w Szczawnie Zdroju to wspaniałe miejsce do robienia zdjęć ciążowych. Ma piękne tło, które dodaje uroku zdjęciom. Istnieje wiele miejsc, które mogą być idealnymi miejscami do robienia zdjęć – stawy, mosty, altany, alejki. Wybór miejsca zależy od pary, którą fotografuję.

Co czujemy podczas spodziewania się pierwszego dziecka?

Sesje ciążowe to wspaniały sposób, aby upamiętnić ten niepowtarzalny moment w życiu. Szczególnie w przypadku tej pary, której dziecko będzie pierwszym, sesja ciążowa była idealną okazją, aby uwiecznić to piękne i ekscytujące przeżycie. Kiedy para spodziewa się pierwszego dziecka, towarzyszą im różnorodne emocje – szczególnie podczas sesji ciążowej. Są to emocje pełne radości, ekscytacji, ale także niepewności i obaw. Fotografując taką parę, staram się uchwycić wszystkie te uczucia na zdjęciach.

Niepewność związana z oczekiwaniem na pierwsze dziecko często wynika z braku doświadczenia w opiece nad noworodkiem. Dlatego też, ważne jest, aby podczas sesji ciążowej pomóc przyszłym rodzicom poczuć się swobodnie i wygodnie. To pozwala na uchwycenie ich naturalnych i spontanicznych emocji. Jednocześnie, para spodziewająca się pierwszego dziecka zwykle odczuwa ogromną radość i ekscytację z powodu nadchodzących zmian w ich życiu. To moment, w którym będą wchodzić w nową rolę i budować nową rodzinę. Taka sesja to idealny sposób, aby uwiecznić te piękne emocje i stworzyć niezapomniane wspomnienia.

Jeśli szukasz fotografa w Wałbrzychu lub Świdnicy, który zrobi dla Ciebie piękne i pełne emocji zdjęcia ciążowe, zachęcam Cię, aby skontaktować się ze mną. Z chęcią uchwycę te wyjątkowe chwile, abyś mógł do nich wracać zawsze z uśmiechem na twarzy.

TOP