Loading

10 marca 2018

Prezent na Dzień Kobiet


Czy coś w tym naszym małym mieście na Dolnym Śląsku się dzieje, czy trzeba jechać po rozrywkę do większych miast takich jak Legnica czy Wrocław?

Jak spędzić dzień kobiet w Jaworze?

Odpowiedzią na to pytanie była oferta Europejskiego Centrum Euroregionu Nysa, która zapowiadała się bardzo ciekawie. Organizatorzy (jak wynika z opisu wydarzenia) chcieli zapewnić atrakcje dla WSZYSTKICH KOBIET. Dlatego stworzono dwie strefy: Strefę Piękna i Porad oraz Strefę Rozrywki.

Strefę Piękna i Porad rozpoczęła z pochodzenia jaworzanka – Marta Kaim ( coach biznesu, autorka trzech książek o rozwoju osobistym min. „Uwierz w siebie Bardziej”), która opowiadała jak ważna jest wiara w siebie, jak bezsensownie tracimy energię żyjąc przeszłością, rozmyślając o spotkanych nas krzywdach.

Następnie na scenie pojawiła się Katarzyna Niezgoda , która jest znana niestety najczęściej ze związku ze Tomaszem Kammelem, oraz z tego jak mieszka i ile ostatnio schudła. Tymczasem Pani Katarzyna to prawniczka, ekonomistka, headhanterka – kobieta biznesu, która ciekawie opowiadała o tym jak radzi sobie z krytyką, opowiadała o swojej książce „Pięścią w szklany sufit”.

Podczas wieczoru można było posłuchać porad brafitterki, porad kosmetycznych. Odbył się także pokaz mody. Atmosfera była bardzo otwarta, zaproszone gwiazdy chętnie pozowały do zdjęć, rozmowom nie było końca.

Po krótkiej przerwie Strefę Rozrywki zdominowali mężczyźni, który tańczyli, śpiewali i grali dla Pań.

Wystąpili:

Młody i utalentowany saksofonista Jey Jey Sax, tancerze z Army of Lovers, którzy rozgrzali parkiet do czerwoności oraz Iluzjonista Daniel Jedynak. O dobrą muzykę zadbał DJ Fudzis. Za organizację przedsięwzięcia odpowiadał Active Show/Agencja Eventowa

Niespodzianką był występ BeraBand w składzie: Emilian Bera, Daniel Iwański, Maciej Pawlinow, Michał Bander, Marcin Jankowski pod przywództwem Mirka Wdowiaka. Po krótkiej przerwie Panowie wystąpili w tym samym składzie ale pod przywództwem Adriana Kowalskiego z K-Dance Studio.

Trudno stwierdzić kto był gwiazdą wieczoru – prościej powiedzieć, że wieczór był pełen gwiazd!

Myślę, ze takiego gorącego wieczoru nikt nie spodziewał się w Jaworze. Mam nadzieję, że zdjęcia oddają klimat wieczoru.

TOP