Restauracja Ratuszowa – Reklamowa fotografia wnętrz

W biznesie często by zaistnieć potrzebna jest reklama. Najlepszym sposobem promocji jest zadowolony klient, który poleca nasze usługi innym. Załóżmy, że prowadzimy restaurację. Jak zachęcić klienta by wybrał właśnie naszą gastronomię spośród wielu innych w mieście? Dobra promocja, jest bardzo ważna. Zdjęcia reklamowe, spoty filmowe są super i na pewno przysporzą nam klientów. Ale trzeba pamiętać że restauracja to taki biznes w którym równie ważnym jak nowy klient jest ten który do nas regularnie wraca – stały klient.

Lokalem, który ma swoją stałą klientelę jest bez wątpienie jaworska Restauracja Ratuszowa jest to miejsce bardzo klimatyczne, mieszczące się w piwnicach miejskiego Ratusza.  Umówmy się to nie jest lokal typu fast-food, gdzie mając 10 zł w portfelu najemy się do syta w 10 minut.  W Ratuszowej dania wyglądają jak z programu pana Makłowicza albo Okrasy a gdy je nam podadzą to często napatrzeć się nie można, wyglądają jak dzieła sztuki.

Właściciele restauracji ciągle czuwają by lokal się rozwijał. Dlatego postanowili zaadoptować kolejne pomieszczenie dla gości, tym razem jest to miejsce w którym, bez problemu można zorganizować spotkanie biznesowe,  szkolenie czy kameralne spotkanie z rodziną i przyjaciółmi.

Miałem okazję współpracować z Restauracją Ratuszowa  w ostatnim czasie dwukrotnie zaczęło się od kupna wielkoformatowych zdjęć lotniczych naszego miasta a następnie zlecono mi sfotografowanie wspomnianego pomieszczenia.
Oto efekty…

 

 

[TheChamp-FB-Comments]